PRIVATUMO POLITIKA

Duomenų apsauga

Mums rūpi Jūsų privatumas ir asmens duomenų saugumas, tad MB Meno kvadratas įsipareigoja saugoti ir gerbti kiekvieno kliento privatumą. Asmens duomenis tvarkome tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ar organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo. Klientų asmens duomenis renkame tam, kad galėtume suteikti prekių pirkimo ir siuntimo paslaugas bei atlikti su jomis susijusius veiksmus, kaip apmokėjimo už prekes identifikavimą, išrašymą PVM sąskaitų faktūrų.

Mūsų interneto svetainė yra apsaugota pagal saugumo protokolą, kuris remiasi duomenų kodavimo sistemos sertifikatu (SSL). Tokios parduotuvės internetinio adreso užraše yra raidė „s“: „https://“.

Išsamiai susipažinti su MB Meno kvadratas taikomomis asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis bei duomenų subjektų teisėmis galite paspaudę šią nuorodą: asmens duomenų tvarkymo taisyklės.

Pirkėjas įsipareigoja tinkamai ir nuosekliai susipažinti su privatumo politika ir užsakymą įmonei pateikti tik įsitikinęs, kad privatumo politika ir šių taisyklių sąlygos jam yra žinomos ir suprantamos.

Jūs taip pat galite susipažinti, kokie duomenys yra saugomi apie jus mūsų informacinėje sistemoje, čia jūs galėsi ir pateikti prašymą Jūsų norimai informacijai pašalinti: pateikti duomenų peržiūros prašymą.

Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Tai mažos apimties tekstiniai duomenų failai, kurie padeda greičiau ir patikimiau pateikti internetinės svetainės turinį taip palengvinant naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai ir jų naudojimas yra visiškai saugus ir jų naudojimas yra įprasta naršymo internetinėse svetainėse praktika, o jų pagalba atpažįstamas Jūsų įrenginys, tačiau ne Jūs pats, kaip konkretus asmuo.

Kokius slapukus mes naudojame?

Naudojantis mūsų elektronine parduotuve, mes arba mūsų įgalioti paslaugų tiekėjai gali naudoti slapukus, o juos naudojame šiems tikslams: užtikrinti elektroninės parduotuvės funkcionalumą, elektroninės parduotuvės naudojimosi analizei bei tiksliniam rinkodaros orientavimui.

Mūsų naudoji slapukai:

Menokvadratas.lt slapukai

Google analytics

FB pixel

Kaip galiu valdyti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus, taip pasirinksite, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos pašalinti.  Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: ChromeMozillaEdgeSafariOpera.