Verslo dovanos

Mes Jums galime pasiūlyti unikalaus dizaino verslo dovanas, kurias sukursime pagal Jūsų poreikius ir reikiamą kiekį.

Apie verslo dovanas

Mes Jums galime pasiūlyti unikalaus dizaino verslo dovanas, kurias sukursime pagal Jūsų verslo poreikius ir reikiamą kiekį. Verslo dovanos reprezentuoja ir Jus pačius – būkite šiuolaikiški ir išradingi! Mes Jums padėsime to pasiekti. Išsakykite mums savo poreikius ir mes Jums pasiūlysime originalų sprendimą.

 

Vykdant individualų užsakymą, mes Jums pateikiame keletą eskizų, pagal kuriuos galite išsirinkti labiausiai Jums patinkantį dovanų dizainą. Išsiaiškinus visus kliento poreikius ir jam sumokėjus 50 proc. suderintos kainos avansą, užsakymas įvykdomas per sutartyje numatytą laiką.

 

Dėl individualių verslo dovanų užsakymo patogiausia būtų kreiptis telefonu +370 61488302 arba el.paštu rita@menokvadratas.lt. Taip pat norint pasitarti, visuomet galite užsukti į mūsų galeriją M.Valančiaus g.21, Kauno senamiestyje. Atvykę, galėsite ne tik gauti profesionalią konsultaciją, bet ir apžiūrėti mūsų turimą papuošalų kompoziciją.

 

Pagaminę verslo dovanas mes taip pat pasirūpiname jų reprezentacija – dėžutėmis, dovanų maišeliaias ir kortelėmis su informacija apie dirbinį.

 

*Dovanos iš tauriųjų metalų visuomet prabuojamos Lietuvos Prabavimo rūmuose.

Užpildykite formą

    Pavyzdžio nuotrauka

    By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.