Pradžia/Baltojo ir geltonojo aukso žiedų rinkinys „Savaitėlė” su briliantu

Baltojo ir geltonojo aukso žiedų rinkinys „Savaitėlė” su briliantu

Preliminari kaina –

Pateikta žiedo kaina gali skirtis nuo pasirenkamo metalo, brangiojio akmens ir žiedo dydžio.
Norėdami sužinoti tikslią Jums gaminamo žiedo kainą, maloniai prašome užpildyti užklausos formą, esančią žemiau arba paskambinti telefonu.

Įspūdingas žiedų rinkinys „Savaitėlė”, kurį sudaro septyni skirtingo dizaino geltonojo ir baltojo aukso žiedai su briliantu.

*Lietuvoje pristatymas nemokamas! Siuntą pristatys kurjeris Jūsų nurodytu adresu.

Pateikta papuošalo kaina gali skirtis nuo pasirenkamo papuošalo metalo, brangiojio akmens ir žiedo dydžio (jei kalbama apie žiedą).

Norėdami sužinoti tikslią Jums gaminamo papuošalą kainą, maloniai prašome užpildyti užklausos formą, esančią žemiau arba paskambinti telefonu: +370 614 88 302.

*Lietuvoje pristatymas nemokamas. Siuntą pristatys kurjeris Jūsų nurodytu adresu.

Pavyzdys - išgraviruota, su papildomu briliantu

Aprašymas

Išskirtinis geltono ir baltojo aukso žiedų rinkinys „Savaitėlė” su briliantu spinduliuoja jaunatviškumu ir elegancija. Skirtingi žiedų dizainai sukuria originalumo ir šiuolaikiškumo įspūdį. Karaliaujantys maži stiliaus akcentai, bet kokį derinį paverčia žaismingu ir subtiliu. Amžinai vertingas geltonasis ir baltasis auksas suteikia šiam dirbiniui nevienadienės prabangos, bet tuo pačiu pats dizainas tikrai leidžia dirbiniu puoštis kiekvieną dieną. Briliantas puikiai dera su aukso kompozicija ir suteikia jam lengvos, švelnios spalvos žaismą. Baltojo ir geltonojo aukso žiedų rinkinys „Savaitėlė” amžinai vertingas stiliaus akcentas.

Praba 585
Svoris
Dydis

Individualus žiedo užsakymas atliekamas per 3 – 4 savaites. Dėl detalėsnės informacijos prašome kreiptis el.paštu info@menokvadratas.lt arba telefonu +37063854637.

Visą turimų papuošalų kolekciją gyvai galite apžiūrėti mūsų galerijoje Kauno senamiestyje, M.Valančiaus g. 21.

Siunčiant taip pat supakuojame į dailias ir šiuolaikiškas papuošalų dėžutes.

Papildoma informacija

Brangakmenis

Metalas

Kaina

1001 – 1500

Title

Go to Top